מרום פילאטיס - הכירו את המכשירים
מערכת שעות

פילאטיס לנשים


פילאטיס לנשים בהריון   ואחרי לידה


פילאטיס לגברים


פילאטיס לנוער


פילאטיס לרקדנים ולספורטאים


פילאטיס לגיל הזהב


לרזות נכון


חפשו אותנו ב- 

צור קשר עכשיו בטל':
03-574.9003

שנחזור אליך?

  
 


נעים להכיר,
 
מכשירי הפילאטיס מבוססים על התנגדות קפיצית, כאשר מצד אחד נוצר עומס על השרירים, ומצד שני מתאפשרת תנועה גדולה יותר למפרקים ולשרירים. חלק גדול מהתרגילים נעשה במצב שכיבה, המנטרל את השפעת כוח הכובד ומאפשר שליטה מרבית בהפעלת הגוף. 

רפורמר (Reformer)
 
משטח נע המחובר לקפיצים ומאפשר מגוון רחב של תרגילים בתנוחות רבות ומגוונות. מבנהו המיוחד של הרפורמר, הבנוי ממשטח בעל טווח תנועה הנע לאורך מסגרת המכשיר, מאפשר לבצע מאות תרגילים לחיזוק והארכת השרירים. הרפורמר מתאים לכל מתאמן, מספורטאים מקצועיים ועד לאנשים בעלי מגבלות בריאותיות.

קדילאק (Cadillac)

מיטת הטרפז הראשונה נוצרה ע"י ג'וזף פילאטיס בימי מלחמת העולם הראשונה, באמצעות מיטות בית חולים המאובזרות בקפיצים. למעלה מ- 80 תרגילים יצר פילאטיס למכשיר זה!  המכשירים הראשונים הללו שימשו לאימון אנשים המרותקים למיטה. הקדילאק מציע אינספור אפשרויות נפלאות לאימון יעיל.
לקאדילק יתרונות מיוחדים: הוא מאפשר תנועתיות רבה במיוחד, וכן עבודה ייחודית של הפעלה וחיזוק איבר מסוים.

מיטה אלכסונית

המיטה האלכסונית פותחה עקב הצורך בחלופה למזרן, בעיקר עבור אנשים מבוגרים, נשים בהריון ובעלי משקל יתר. באמצעות שינוי הזווית של משטח העבודה ניתן לתרגל מגוון מנחים בתנאים אופטימאליים, בביטחון ובנוחות.

קומבו צ´ייר (Combo Chair)

זהו למעשה מכשיר האימון הביתי הראשון בעולם, הפופולארי מאוד כיום גם בקרב פיזיותרפיסטים. בצידו האחד משמש המכשיר כסא למנוחה, ובצידו האחר מכשיר לעבודה מדויקת וממוקדת על השרירים.

קשת סולם (Ladder Barrel)

הפעלה נכונה של עמוד השדרה ושיפור יכולת התנועה שלו, עמדו בראש מעייניו של ג'וזף פילאטיס בפיתוח מכשיר זה. לקשת סולם תוצאות מצוינות בהשגת תנועה מיטבית בעמוד השדרה – החיונית לבריאות הגב.

כיסא ידיים (Arms Chair)

מכשיר פילאטיס מסורתי שפותח ע"י ג'וזף פילאטיס, זהו הכלי הטוב ביותר לחיזוק פונקציונאלי של השכמות וחגורת הכתפיים, לפיתוח יציבות ולשיפור היציבה של פלג הגוף העליון.
מצויין למתאמנים בכל רמה, מתאים במיוחד לגברים, כסא הידיים משלב ביעילות עבודה הן על ה- CORE והן על פלג הגוף העליון.
מעולה לשיפור ותיקון היציבה גם למתאמנים שעובדים בישיבה כל היום, גם לאתלטים, וכמו כן למבוגרים שרוצים בנוסף לשמור על חוזק העצמות.
המושב הנוח והיציב מספק תמיכה ופידבק תחושתי לגב תוך כדי עבודה עם הזרועות. שתי מערכות קפיצים מאפשרות התאמה לכל אחד.
רצועת סלינג  (Stability Sling)
הסלינג כמכשיר תומך יכול לעזור אך גם להוות התנגדות.
הוא מתיישב כמו חגורה על הבטן, גב, או כל אזור אחר שרוצים לתמוך בו/להתנגד  מולו, ובכך מאפשר התאמה של תרגילים לטווח רחב מאוד של מתאמנים- עובדה זו פותחת לפנינו עולם שלם של אפשרויות תמיכה בתרגילים מוכרים וחדשים ויכולת שילוב גם על הרפורמר והקאדילק/וול יוניט.
מרום פילאטיסהכבאים 9, גני ערמונים, רמת גן | 03-574.9003 |  info@marom-pilates.com

 
 
עיצוב לוגו | ייעוץ עסקי | יועץ שיווקי | קורס מכירות